Skambinkite
Įmontuojami šaldytuvai

Įmontuojami šaldytuvai

Įmontuojami Vokiški šaldytuvai Liebherr turi laiko patikrintą ir profesionalų vertinamą kokybę bei kartu platų platų pasirinkimą, kuriame rasite geriausią įmontuojamą šaldytuvą savo jaukiems namams.

Galite rinktis iš kelių tipų Liebherr įmontuojamų šaldytuvų. Populiariausi yra tradiciniai 178 cm aukščio įmontuojami Liebherr šaldytuvai su didesni...

Įmontuojami Vokiški šaldytuvai Liebherr turi laiko patikrintą ir profesionalų vertinamą kokybę bei kartu platų platų pasirinkimą, kuriame rasite geriausią įmontuojamą šaldytuvą savo jaukiems namams.

Galite rinktis iš kelių tipų Liebherr įmontuojamų šaldytuvų. Populiariausi yra tradiciniai 178 cm aukščio įmontuojami Liebherr šaldytuvai su didesniu arba mažesniu šaldikliu apačioje. Taip pat galite rinktis įmontuojamus šaldytuvus be šaldiklio, tačiau su vienomis durimis.

Vokiški įmontuojami šaldytuvai Liebherr jau 60 metų yra pasirinkimas kokybę ir dizainą vertinančiuose namuose. Liebherr montuojamas šaldytuvas gali visiškai „susilieti“ su aplinka ir ne tik nepriekaištingai veikti, tačiau kartu ir atrodyti taip kaip jūs asmeniškai norėsite.

Liebherr įmontuojamų šaldytuvų technologijos:

Liebherr "SmartFrost" šaldiklis – lyginant su įprastais įmontuojamų šaldytuvų šaldikliais, Liebherr SmartFrost technologija šaldo maistą greičiau ir ženkliai sumažinaledukų susidarimą, todėl šaldytuvą atitirpinti reikia rečiau, o tai padaryti lengviau. Taip pat, kai šaldymo elementai yra įmontuoti į korpusą – šaldiklyje lieka daugiau realios ir naudojamos vietos jūsų produktams talpinti. SmartFrost technologija kartu yra ir energetiškai efektyvesnė.

Liebherr įmontuojami šaldytuvai taip pat pasižymi aiškiu ir patogiu valdymu. Skaitmeninis LCD "MagicEye" displėjaus ekranėlis esantis šaldytuvo viršuje. Jame galite matyti ir nustatyti temperatūrą. Liebherr įmontuojamuose šaldytuvuose, kurie yra su „DuoCooling“ technologija – dviejų šaldymo sistemų, šaldiklio ir šaldytuvo skyrių temperatūros rodomos ir nustatomos atskirai. Šalia įrengtas itin aiškus ir paprastas valdymo skydelis, o rinktis iš nustatymų ir galite šalia esančiais mygtukais, vienu spustelėjimu.

Liebherr "PowerCooling" ventiliatorius šaldytuvo skyriuje.

Automatinis šaldytuvo skyriaus atitirpinimas.

Liebherr "GlassLine" tvirto, nedūžtančio stiklo lentynėlės įmontuojamame šaldytuve. Tokios lentynėlės ne tik patogiai ir lengvai valomos, tačiau kadangi yra skaidrios – šaldytuve būna daugiau šviesos, ir taip galite lengviau matyti ir rasti produktus. "ComfortGlassLine" vadinamos nedūžtančio stiklo durelių lentynėlės.

Daugelyje Liebherr įmontuojamų šaldytuvų rasite dėklą kiaušiniams (10 vnt.).

"VarioSpace" sistema šaldiklyje. Ši Liebherr technologija leidžia jums išimti ir perstatyti šaldiklio stalčius, taip juos pritaikant savo poreikiams. Todėl prireikus galite lengviau sutalpinti ir dėti į šakdiklį ir nestandartinio dydžio produktus.

2 permatomi "FrostSafe" stalčiai. Taip dar lengviau matysite, kas yra šaldoma.

Baldinių durelių montavimo sistema: slankiosios durys.

Daugelyje Liebherr įmontuojamų šaldytuvų galima keisti durelių atidarymo pusę.

Liebherr šaldytuvai turi reguliuojamos kojeles priekyje ir išlyginimo juostą dar geresniam integravimui į baldus.

Atskirai užsakomi Liebherr įmontuojamų šaldytuvų priedai: butelių lentynėlė, šaldiklio padėklas, papildomi šalčio akumuliatoriai.

Rūšiuoti pagal:
Prekių filtravimas
Kaina
Gamintojai
Lagamino ilgis (cm)
Su nuolaida
Sandėlyje

Gamintojas: dunavox. Aukštis: 8.199999999999999. Plotis: 59.5.

Vienos dalies išskirtinis kompresorinis vyno šaldytuvas....
Sandelyje: Nėra
Atsiliepimų nėra
2 002,00 €
Rodoma 1 - 1 iš 1 prekė
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais kurjeriui, vietoje – grynais arba banko kortele